Today · 12:00 PM UTC
NHSCA National Duals
Today · 1:00 PM UTC
U16 and Junior FS and GR State 2024
Mar 23-Dec 31 · Resumes Thursday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Today · 3:00 PM UTC
Heroes Conquest
Today · 4:00 PM UTC
Canadian U23 Champs & World Team
Today · 4:00 PM UTC
Mark Halvorson Memorial (2024)
May 26, TBD
U16 and Junior Greco State 2024
May 31-Jun 2, 2:00 PM UTC
U23 Nationals and U20 World Team Trials
May 31-Jun 2, 11:00 PM UTC
Southern Plains Regional Championships
Jun 1, 12:00 PM UTC
TESTING TOURNAMENT
Jun 1-2, 12:00 PM UTC
Spartan Nationals
Jun 1-2, 3:00 PM UTC
CAUSA FS/GR State
Jun 6-9, 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Jun 8-9, 12:30 PM UTC
2024 Ultimate Boys Freestyle Duals
Jun 12-15, 12:00 PM UTC
14U National Duals
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Harrison Renfroe
Results
Videos
High School Results
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/10
L
Replay
F 2-4 2:08
J. Byrd
T. R. Miller
AHSAA Super Section South
Rd 7 Friday
1A-4A 157
02/10
W
Replay
F 2-0 0:46
M. Rane
Houston Academy
AHSAA Super Section South
Rd 5 Friday
1A-4A 157
02/09
L
Replay
F 5-2 3:57
C. Mayfield
Cleburne County
AHSAA Super Section South
Rd 4 Friday
1A-4A 157
02/09
W
Replay
F 6-2 3:27
M. Peters
Orange Beach High School
AHSAA Super Section South
Rd 2 Friday
1A-4A 157
01/27
L
DEC 11-4
T. Barnes
Smiths Station
Hornet Slam 9
Semis & 3rd WB (16 Man)
157
01/27
W
F 1-7 2:17
G. Goodwin
Gulf Shores
Hornet Slam 9
2nd Wrestleback (16 Man)
157
01/27
L
F 2-2 1:01
K. Walter
Arab
Hornet Slam 9
Quarters & 1st WB (16 Man)
157
01/27
W
F 1-2 1:49
A. Gamston
Auburn
Hornet Slam 9
Round 1 (16 Man)
157
01/24
W
F 2-0 1:52
H. Fochtmann
Elmore County School
EC/Holtville/Reeltown Tri-Match
Round 1
157
01/24
W
F 4-0 2:58
R. Owens
Holtville
EC/Holtville/Reeltown Tri-Match
Round 1
157
01/21
W
F 0-0
J. Williams
Beulah
Senior Night
Round 1
157
01/21
L
F 0-0
L. Rybacki
Beulah
Senior Night
Round 1
144
01/20
L
MD 13-3
A. Gamston
Auburn
Bobcat Bash
4th Wrestleback (16 Man)
157
01/20
L
F 7-0 2:29
J. Lugo
Beauregard
Bobcat Bash
Semis & 3rd WB (16 Man)
157
01/20
W
F 12-1 2:58
J. Peters
Opelika
Bobcat Bash
Quarters & 1st WB (16 Man)
157
01/20
W
F 4-1 1:13
T. Burt
Auburn
Bobcat Bash
Round 1 (16 Man)
157
01/18
W
F 0-0 2:35
L. Backer
Russell County
Senior Night
Round 1
157
01/10
L
DEC 6-4
J. Higbe
Holtville
Holtville Tri
Round 1
157
01/09
L
DEC 9-2
E. Rasmussen
St James
Holtville Tri
Round 1
157
01/06
L
Replay
F 2-1 2:56
S. Perkins
Prattville Christian Academy
2024 Julian McPhillips Invitational
con semis
159
01/06
L
Replay
DEC 4-2
E. Rasmussen
St James
2024 Julian McPhillips Invitational
Champ semi
159
01/06
W
Replay
F 6-3 5:03
J. Patterson
Tallassee
2024 Julian McPhillips Invitational
champ 1/4s
159
01/06
W
Replay
F 2-0 2:35
C. Savage
American Christian Academy
2024 Julian McPhillips Invitational
rd 1
159
01/05
W
DEC 7-6
S. Perkins
Prattville Christian Academy
1-4A South Ahsaa Region #2 Duals
Round 1
157
01/05
W
F 8-2 3:36
J. Williams
Beulah
1-4A South Ahsaa Region #2 Duals
Round 1
157
01/05
W
F 2-0 1:51
G.
St James
1-4A South Ahsaa Region #2 Duals
Round 1
165
01/04
W
F 8-11 3:09
B. Bell
Montgomery Catholic Prep School
1-4A South Ahsaa Region #2 Duals
Round 1
157
12/23
W
F 0-0
T. Coker
Bayside Academy
PCA Duals
Round 1
157
12/23
W
DEC 10-8
S. Perkins
Prattville Christian Academy
PCA Duals
Round 1
157
12/18
W
DEC 12-6
J. Higbe
Holtville
PCA Duals
Round 1
165
12/16
W
F 0-0
G.
St James
PCA Duals
Round 1
165
12/15
W
F 5-5 2:46
H. Parker
Elmore County School
Elmore, Park Crossing, Kendrick, Reeltown @ RC
Round 1
165
12/15
L
DEC 10-9
J. TIBBS
Russell County
Elmore, Park Crossing, Kendrick, Reeltown @ RC
Round 1
165
12/13
L
F 0-0
J. Lugo
Beauregard HS
Beauregard/Brew Tech
Round 1
165
Related Content
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024
RMN Events
Nov 18, 2020