Mar 23-Dec 31 · Resumes Today at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
May 17-19 · Resumes Friday at 11:56 AM UTC
CA Assoc Duals
May 18-19, 12:00 PM UTC
Frank E. Rader Southeast Regional Champs
May 18, 1:00 PM UTC
New Jersey Freestyle State Championship
May 18-19, 1:00 PM UTC
Central Regional Championships
May 25-27, 12:00 PM UTC
NHSCA National Duals
May 25, 3:00 PM UTC
Heroes Conquest
May 25-26, 4:00 PM UTC
Canadian U23 Champs & World Team
May 31-Jun 2 · Resumes Friday at 11:56 AM UTC
CAUSA FS/GR State
May 31-Jun 2, 2:00 PM UTC
U23 Nationals and U20 World Team Trials
May 31-Jun 2, 11:00 PM UTC
Southern Plains Regional Championships
Jun 1, 12:00 PM UTC
TESTING TOURNAMENT
Jun 1-2, 12:00 PM UTC
Spartan Nationals
Jun 5-9, 12:00 PM UTC
14U National Duals
Jun 6-9, 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Domonic Harding
Results
High School Results
High School
High School
Youth
Other
Season
2022-2023
2021-2022
2022-2023
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/11
L
DEC 11-5
T. Coates
Oakland-Craig
NSAA Class C District 1
Semis and WB3
170
02/11
W
F 2-0 0:45
J. Brodd
North Bend Central
NSAA Class C District 1
2nd Wrestleback (16 Man)
170
02/10
L
TF 15-0 3:09
B. Andel
David City
NSAA Class C District 1
Quarters and WB1
170
02/04
L
Replay
F 2-0 1:55
B. Thomsen
St. Paul
2023 NSAA State Dual Championships
Finals (8 Team)
170
02/04
L
Replay
F 12-4 1:45
B. Bolling
Pierce
2023 NSAA State Dual Championships
Quarterfinals (8 Team)
170
02/04
L
Replay
F 13-0 4:37
J. Myers
Broken Bow
2023 NSAA State Dual Championships
Semis & 1st Wrestleback (8 Team)
170
01/21
W
FOR 0-0
Q. Trent
Louisville
Louisville High School Invite
round 6
170
01/20
W
F 4-1 4:00
K. McDonald
Weeping Water
Louisville High School Invite
round 3
170
01/20
W
F 0-0 1:13
C. Horst
Platteview
Louisville High School Invite
Round 1
170
01/14
L
F 16-6 3:17
B. Flores
Wood River
Gibbon Bill Foster Invite
Semis
170
01/14
L
F 2-0 1:44
H. Meyer
Ord
Gibbon Bill Foster Invite
Quarters
170
01/12
L
TF 15-0 5:35
B. Schoepf
Centennial
Centennial Quad
Round 2 (4 Team)
170
01/12
W
F 2-0 1:26
J. Dart
Bishop Neumann
Centennial Quad
Round 3 (4 Team)
170
01/12
L
MD 15-2
L. Drueke
Neligh-Oakdale
Centennial Quad
Round 1 (4 Team)
170
01/10
L
F 3-2 3:00
C. Herfel
Beatrice
Malcolm JV Tournament
Round 5
160 A
01/10
W
F 4-1 1:08
A. Brehm
Lincoln North Star
Malcolm JV Tournament
Round 3
160 A
01/09
W
F 8-1 3:27
J. Sievers
Lincoln North Star
Malcolm JV Tournament
Round 2
160 A
01/06
L
TF 15-0 6:00
C. Stokebrand
Tri County
Tri County Duals
Round 3 (10 Team)
170
01/06
L
F 10-0 3:04
Y. Dominguez
Lakeview
Tri County Duals
Round 6 (10 Team)
170
01/06
W
F 3-5 3:33
K. McDonald
Weeping Water
Tri County Duals
Round 2 (10 Team)
170
01/06
L
F 5-0 1:36
K. Strecker
Falls City
Tri County Duals
Round 8 (10 Team)
170
01/06
L
F 9-4 3:17
D. Fanta
Centura
Tri County Duals
Round 1 (10 Team)
170
01/06
W
F 8-12 4:42
C. Simmons
Republic County
Tri County Duals
Round 9 (10 Team)
170
01/06
L
MD 15-4
B. Gulizia
Auburn
Tri County Duals
Round 4 (10 Team)
170
2021-2022
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/04
L
DEC 3-0
A. Washburn
Ashland-Greenwood
Groundhog Invite
Round 5
152
02/03
L
DEC 7-0
K. Owens
Aurora
Groundhog Invite
Round 3
152
02/03
W
F 2-0 0:43
D. Pedro
Schuyler
Groundhog Invite
Round 2
152
01/29
W
F 2-0 1:57
L. Methe
---
York @ Fillmore Central
Round 1
160
01/25
W
MD 14-5
M. Serkiz
Conestoga
Weeping Water JV Invite
Round 4
152C
01/25
L
DEC 6-0
J. Lickliter
Raymond Central
Weeping Water JV Invite
Round 3
152C
01/24
L
F 2-0 1:24
P. Grubbs
Nebraska City
Weeping Water JV Invite
Round 2
152C
01/24
W
F 10-6 3:55
A. Summers
Millard South
Weeping Water JV Invite
1
152C
01/22
W
FOR 0-0
Z. Coash
---
Centennial JV Invite
Round 5 (5 Man)
152
01/22
W
DEC 12-8
J. Johnson
Fairbury
Centennial JV Invite
Round 3 (5 Man)
152
01/22
W
DEC 7-3
C. Hoffman
York
Centennial JV Invite
Round 2 (5 Man)
152
01/22
W
F 13-2 2:45
T. Clark
---
Centennial JV Invite
Round 1 (5 Man)
152
01/22
L
F 6-1 2:30
D. Dowding
Palmyra
Louisville High School Invite
round 5
152
01/22
W
DEC 8-2
K. Kummer
Battle Creek
Louisville High School Invite
round 4
152
01/21
W
F 7-1 2:30
B. McLain
Louisville
Louisville High School Invite
round 3
152
01/21
L
F 6-1 3:09
K. Battershaw
Battle Creek
Louisville High School Invite
Round 2
152
01/15
W
F 8-0 1:08
T. Smith
St Paul JV
Palmer Invite 2022
Round 6
152
01/15
L
F 2-0 0:54
I. Guevara
Grand Island JV
Palmer Invite 2022
Round 4
152
01/15
L
F 4-2 2:41
C. Hoffman
York JV
Palmer Invite 2022
Round 3
152
01/15
W
F 4-1 1:37
A. Huggins
Northwest JV
Palmer Invite 2022
Round 2
152
01/13
W
F 4-2 3:27
J. Henery
Neligh-Oakdale
Centennial Quad
Round 1 (4 Team)
160
01/13
W
DEC 7-1
J. Haberman
Bishop Neumann
Centennial Quad
Round 3 (4 Team)
160
12/11
W
DEC 3-1
A. Osantowski
High Plains Community
2021 Osceola Invitational
Finals
152
12/11
L
F 9-7 4:42
K. Heise
East Butler
2021 Osceola Invitational
Round 5
152
12/11
L
F 2-0 1:16
T. Ellis
Southwest
2021 Osceola Invitational
Round 4
152
12/11
L
F 5-0 1:11
M. Green
Nebraska Christian
2021 Osceola Invitational
Round 3
152
12/11
W
F 7-0 1:47
T. Clark
---
2021 Osceola Invitational
Round 1
152
12/10
L
MD 15-4
R. Arner
Fairbury
Fillmore Central vs. Fairbury
Round 1
160
12/05
W
F 2-0 0:35
N. Redwine
Hi-Line
Bob Arehart Memorial Invitational
round 6
160
12/04
L
DEC 9-4
I. Paling
Fillmore Central
Bob Arehart Memorial Invitational
Round 5
160
12/04
W
FOR 0-0
Z. Coash
Fillmore Central
Bob Arehart Memorial Invitational
Round 4
160
12/04
W
F 4-3 3:16
A. Moore
Hi-Line
Bob Arehart Memorial Invitational
Round 3
160
12/04
L
DEC 8-5
J. Keiser
Yutan
Bob Arehart Memorial Invitational
Round 2
160
Related Content
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024
RMN Events
Nov 18, 2020
FloWrestling Radio Live
May 12, 2021
Women's Weekly
Dec 2, 2021
7 D1 Schools In 7 Days For Maui Fundraiser
Aug 28, 2023