Mar 23-Dec 31 · Resumes Today at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Jun 12-15, 12:00 PM UTC
14U National Duals
Jun 12-15, 3:00 PM UTC
16U National Duals
Jun 15, 2:00 PM UTC
2024 Summer Nationals
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Girls National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Jun 27-29, 2:30 PM UTC
U17 Pan-American Championships
Jun 27-29, 3:00 PM UTC
Western States Championships
Jun 28-29, TBD
UWW Beach World Series - France
Jun 28-30, 2:00 PM UTC
Kids Freestyle & GrecoRoman National Ch
Jun 28-29, 4:00 PM UTC
Rocky Mountain National
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Cameron Seible
Results
High School Results
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/10
L
F 4-4 2:00
A. Roling
Beckman Catholic
IHSAA 1A District 1 @ Denver
Semis & WB (12 Man)
157
02/10
L
F 10-0 3:57
B. Ohrt
South Winneshiek
IHSAA 1A District 1 @ Denver
Quarters (12 Man)
157
01/30
W
MD 16-8
I. Burns
Central Community, Elkader
Bellevue, Central Elkader, Hudson, Wahlert
Round 1
150
01/30
L
F 2-0 3:01
S. Smith
Bellevue
Bellevue, Central Elkader, Hudson, Wahlert
Round 1
150
01/29
L
F 5-0 2:44
L. Healey
Wahlert, Dubuque
Bellevue, Central Elkader, Hudson, Wahlert
Round 1
150
01/20
L
F 5-0 1:23
W. Brandt
Tripoli
North Tama Redhawk Invitational 2024
Round 4 (All bracket types)
150
01/20
W
F 2-0 0:19
J. Foelske
Tripoli
North Tama Redhawk Invitational 2024
Round 3 (16,8,&6 man brackets)
150
01/20
L
F 7-0 3:13
S. Brunsman
Beckman Catholic
North Tama Redhawk Invitational 2024
Round 2 (all bracket types)
150
01/20
W
F 6-4 6:00
A. Kalinay
BGM
North Tama Redhawk Invitational 2024
Round 1 (16&6 man brackets)
150
01/17
L
F 6-1 2:59
G. McLaughlin
Denver
Denver/Hudson/North Tama
Round 1
150
01/12
L
F 2-0 1:00
K. Lange
Jesup
Jesup/AGWSR/Hudson
Round 1
150
01/12
W
F 4-2 1:22
K. Dodd
AGWSR
Jesup/AGWSR/Hudson
Round 1
144
01/06
W
F 2-0 0:53
W. Guiles
BCLUW SH
Storm Duals
Round 2 (4 Team)
157
01/06
L
F 8-0 3:34
G. Lewerke
Newman Catholic
Storm Duals
Round 3 (4 Team)
150
01/06
L
F 4-2 1:21
L. Mayfield
Cedar Falls JV
Storm Duals
Placement (4 Team)
150
01/06
L
F 2-0 2:47
M. Maynard
SEP JV
Storm Duals
Round 1 (4 Team)
150
01/06
L
F 0-0 0:23
T. Deering
DNH
Storm Duals
Semis (4 Team)
150
01/05
L
F 2-0 1:19
T. Deering
Dike-New Hartford
DNH - Wapsie Valley - Hudson
Round 1
150
01/05
L
F 2-9 1:32
E. Krall
Wapsie Valley
DNH - Wapsie Valley - Hudson
Round 1
150
12/22
W
F 4-0 2:57
J. Wenner
East Marshall/GMG
EM/GMG/Meskwaki, Hudson, Union
Round 1
150
12/22
L
F 2-0 0:38
C. Olson
Union, LaPorte City
EM/GMG/Meskwaki, Hudson, Union
Round 1
150
12/15
L
DEC 6-0
K. Glenn
Sumner-Fredericksburg
Oelwein/Hudson/SF/Central
Round 1
150
12/15
L
F 5-0 4:00
R. McKeeman
Oelwein
Oelwein/Hudson/SF/Central
Round 1
150
12/15
L
F 8-4 2:37
P. Kulper
Central Community, Elkader
Oelwein/Hudson/SF/Central
Round 1
150
12/09
L
F 4-0 1:26
K. Cook
Burlington Notre Dame
Colfax-Mingo Duals
Round 1
150
12/09
W
F 4-2 1:33
G. Smith
Sioux Central
Colfax-Mingo Duals
Round 1
150
12/09
W
F 12-8 4:29
S. Adams
Columbus/WMU
Colfax-Mingo Duals
Round 1
150
12/09
W
F 4-0 1:07
A. Knutson
Colfax-Mingo
Colfax-Mingo Duals
Round 1
150
12/09
W
F 11-3 2:15
J. Arcello
Des Moines North-Hoover
Colfax-Mingo Duals
Round 1
150
12/08
L
F 9-0 2:20
T. Christensen
Don Bosco
AP-GC, Hudson, Don Bosco
Round 1
150
12/08
L
F 2-0 1:17
J. Knaack
AP-GC
AP-GC, Hudson, Don Bosco
Round 1
150
12/06
W
DEC 6-4
J. White
Postville
Hudson/Newman Catholic/Postville/Riceville
Round 1
150
12/03
L
DEC 10-7
T. Bates
AC/GC
Dennis Field Invitational
Round 5
150
12/02
W
F 4-5 1:23
E. Haineline
East Marshall/GMG
Dennis Field Invitational
Round 4
150
12/02
L
MD 12-3
J. Berkley
Earlham
Dennis Field Invitational
Round 3
150
12/02
W
F 2-2 2:00
T. Bates
AC/GC
Dennis Field Invitational
Round 2
150
12/01
W
F 1-0 0:43
G. Gelner
Columbus Catholic
Columbus Catholic/BCLUW-SH/Hudson
Round 1
150
12/01
L
F 5-0 1:04
B. Towne
BCLUW-SH
Columbus Catholic/BCLUW-SH/Hudson
Round 1
150
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024