Mar 23-Dec 31 · Resumes Tomorrow at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Tomorrow · 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Tomorrow · 12:00 PM UTC
Knockout Summer Slam 2024
Jun 8-9, 12:30 PM UTC
2024 Ultimate Boys Freestyle Duals
Jun 8-9, 2:00 PM UTC
Freeco USA Elementary National Duals
Jun 8, 2:30 PM UTC
The 41st Alabama State Games - HS Boys D
Jun 12-15, 12:00 PM UTC
14U National Duals
Jun 12-15, 3:00 PM UTC
16U National Duals
Jun 15, 2:00 PM UTC
2024 Summer Nationals
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Girls National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Landdun Martin
Results
High School Results
High School
High School
Other
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/10
L
Replay
DEC 7-2
J. Graham
Mary G Montgomery
AHSAA Super Section South
Rd 7 Friday
7A 175
02/10
W
Replay
F 5-0 1:58
J. Reynolds
Auburn
AHSAA Super Section South
Rd 5 Friday
7A 175
02/09
L
Replay
F 2-0 1:43
J. Thomas
Central
AHSAA Super Section South
Rd 4 Friday
7A 175
01/25
L
F 2-2 0:55
P. Slinkman
Fairhope
Fairhope/Daphne
Round 1
190
01/24
W
F 14-3 5:36
J. Lunsford
Saraland
Foley @ Saraland
Round 1
175
01/06
L
MD 15-7
L. Landas
Gulf Shores
2024 Baldwin County Championships
Conso Rd 4 (Saturday)
175
01/06
L
F 2-0 0:44
J. Apps
Spanish Fort
2024 Baldwin County Championships
Quarterfinals (Friday)
175
01/06
W
F 5-0 1:16
L. Paulson
Elberta
2024 Baldwin County Championships
Round of 16 and Conso Rd 1 (Friday)
175
01/03
L
F 0-0
C. Rainer
Daphne
7A Region 1 Duals
Round 1
190
01/03
L
F 5-0 1:18
J. Dobbins
Baker HS
7A Region 1 Duals
Round 1
190
01/02
L
F 2-0 0:26
C. Rainer
Daphne
7A Region 1 Duals
Round 1
190
12/13
L
F 0-6 2:42
C. Boyd
Spanish Fort
Spanish Fort @ Foley
Round 1
190
12/01
L
F 4-7 5:05
L. Paulson
Elberta HS
Elberta/ Foley/ St. Michael`s
Round 1
175
12/01
W
F 2-0 1:44
C. Thompson
St Michael Catholic High School
Elberta/ Foley/ St. Michael`s
Round 1
175
11/29
W
F 9-0 4:56
L. Landry
Fairhope
Foley / Robertsdale
Round 1
175
11/18
L
Replay
F 4-6 3:26
Z. Colly
Archbishop Rummel
2023 Gulf Coast Clash presented by MSA
Rd 3.1 Elite Con 2
175 Elite Varsity
11/17
L
Replay
F 14-0 2:16
C. Ervin
Tuscaloosa County
2023 Gulf Coast Clash presented by MSA
Rd 1 Elite Rd of 32 (Friday)
175 Elite Varsity
11/17
L
F 4-2 1:13
J. Apps
Spanish Fort
Thompson / Foley / Spanish Fort
Round 1
175
11/17
L
F 2-2 1:51
W. Massey
Thompson HS
Thompson / Foley / Spanish Fort
Round 1
175
11/17
W
F 4-0 1:21
L. Landry
Fairhope
Thompson / Foley / Spanish Fort
Round 1
175
11/15
W
F 4-2 1:10
E. Lose
Baker HS
Baker Quad w/ Saraland/Foley/Bayside
Round 1
175
11/15
W
F 9-1 3:06
M. Summersell
Saraland
Baker Quad w/ Saraland/Foley/Bayside
Round 1
175
11/15
W
F 5-0 1:18
R. Fugard
Bayside Academy
Baker Quad w/ Saraland/Foley/Bayside
Round 1
175
11/08
W
F 6-1 4:43
S. Strickland
Foley
Foley @ Foley
Round 1
175
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024